O nas

Firma nasza powstała w 1993 r. z połączenia pięciu niezależnych podmiotów gospodarczych i zarejestrowała się pod wspólnym szyldem P.P.H.U. Miedzik S.C.

Od grudnia 1996 r. po zmianie formy prawnej działamy jako Miedzik Sp. z o.o.

W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się handlem, wykonawstwem i serwisem. Nasze starania i konsekwencja w działaniu zostały zauważone i docenione przez wiodących producentów branży, m.in.  Vaillant, Junkers, Beretta, Wolf, Viessmann, Kermi, Sanha, Comap, Danfoss, Herz,  Rothenberger, Hutmen i wielu innych. Stanowiło to początek wieloletniej współpracy i rozwoju doskonałych kontaktów handlowych, które zaowocowały dynamicznym wzrostem skali działalności handlowej.

Kolejnym efektem naszych starań było współtworzenie pierwszego w Polsce konsorcjum hurtowni instalacyjnych - INSTAL KONSORCJUM - którego jesteśmy udziałowcem.

Wysoka jakość świadczonych usług oraz zdobywanie nowych kompetencji przez doświadczony zespół zbudowały zaufanie i satysfakcję naszych klientów. Ciągłe szkolenie, podwyższanie naszych umiejętności, doświadczenie i elastyczność zapewniają naszym klientom i partnerom kompetentną, fachową i dobrze przygotowaną obsługę w zakresie:

            - konkurencyjnych warunków zakupu
            - doborów i doradztwa technicznego
            - koordynacji prac wykonawczych

Dysponowanie własnym transportem jest dodatkowym atutem, który ułatwia i skraca czas realizacji zamówień.